Home redmedies

Zirkonyum Kaplama

You are watching: Zirkonyum Kaplama In byebyebimari

Gülüşümüz bizim dışarıya karşı gösterdiğimiz ilk yanımızdır. Keyifli ortamlarda atacağınız şen kahkahalarda rahat hissedebilmek içinse diş sağlığı çok önemlidir.  Dişlerinde kırılma, çürüme, diş kaybı gibi sorunlar yaşayan kişiler için gizlenmesi gereken gülümsemelerde zirkonyum kaplama uzun süreli bir çözüm sağlar. Klasik porselen gibi alt yapısı gri metal değil de beyaz olan zirkonyum, gülümsemenize hızlıca uyum sağlar.

Görüntü olarak doğal dişlerinizle nerdeyse aynı bir görüntü sağlayan zirkonyum kaplama, sadece eksik dişleri değil var olan ama üzeri lekeli veya çarpık olan, aralarında büyük boşluklar olan dişleri de kapatarak kusursuz bir gülümseme sağlar. Zirkonyum kaplama, diş etleriyle de uyumludur. Diş etinde çekilmeye sebep olmaz.

Zirkonyum kaplamalarda porselen kaplama gibi zamanla renk kaybı olmaz. Çay, kahve, sigara tüketimi kaplamanın reninde bir değişime sebep olmaz ve her zaman ilk günkü gibi kalır. Zirkonyum kaplamalarınızın bakımı için 6 aylık periyotlarla önerilen diş hekimi ziyaretlerinizi aksatmamanız yeterlidir.

See more articles in category:
Publication: ByeByeBimari
Publisher: Pressrelease ByeByeBimari
Company: ByeByeBimari
Contact: ByeByeBimari

byebyebimari

We are here to educate you.

Leave a Reply

Back to top button

Adblock Detected

Please Deactive Ad Blocker